Klubová výstava MSDK 2006 výsledky

Klubová výstava 14.5.2006 - Kroměříž:

Rozhodčí : Petr Řehánek

Psi černí 

Třída mladých : 
V 1. CAJC, Klubový vítěz mladých Franco Halit Paša 
(Aramis Halit Paša – Bogema Blis iz Gratsiano)
V 2. Ardens Washington (Ebano – Ardens Romeojuliet)
V 3. Egír Black sagitta (Aramis Halit Paša – Baby Black sagitta)
VD 4. Danny z Lesů (Nathan z Cyklonu Silesia – Azza z Lesů)
VD Storm z Cyklonu Silesia (Kirk Kroy z Helfštýna – La Toya z Cyklonu Silesia)

Třída střední :
V. 1. CAC Edgar Passo Doble (Tahi Réme Tornádo – Ina Gujar of Gudas)
V 2. Fernado Halit Paša (Aramis halit Paša – Bogema Blis iz Gratsiano)

Třída otevřená :
V 1., CAC Dashio Passo Doble (Tahi Réme Nubira – Ina Gujar of Gudas)
V 2., r.CAC Ebonit Halit Paša (Rosijskij Kolorit Arbat Aldo – bogema Blis iz Gratsiano)
V 3. Prinz Pertus z Helfštýna (B.Bismarck van Stevinhage – Wanessa Wivien z Helfštýna)
VD 4. Art z Hříběcích hor (Kirk Kroy z Helfštýna – Chrýseovna ze Psoluky)

Třída vítězů :
V 1., CAC, Klubový vítěz, BOB Archie Halitpaša Alargo Bohemia 
(Sergies Aleksandrija Rehrik – Alessandra Halit Paša)

Feny černé 

Třída baby :
VN 1., Vítěz baby Katinka Karness z Helfštýna 
(Adamant de Grande Vinko – Ardens Gracegarrida)
VN 2. Kaily Liona z Helfštýna (Adamant de Grande Vinko – Ardens Gracegarrida)
VN 3 Cheyenne Halit Paša (Athor di Campopvalano – Jasmína Bohemia Gotika)
VN 4. Felicita Passo Doble (Tahi Réme Nubira – Ina Gujar of Gudas)
VN 5. Ithaka Halit Paša (Pimm´s Number One iz Doma Domeni – Galantus Nobilis Bretagne)

Třída mladých :
V 1., CAJC, Klubový vítěz mladých Graciela Halit Paša 
(Tyson di Campovalano – Brittanica Goldest Diamond)
V 2. Daisy Sweet Perla Brzeszcz (Kirk Kroy z Helfštýna – Eria Pro Marica Diona)
V 3. Era Black Sagitta (Aramis Halit Paša – Baby Black Sagitta)
V 4. Cinderella Restless Heart (Kirk Kory z Helfštýna – Ardens Honeymoon)
V     Gaddys Halit Paša (Tyson di Campovalano – Brittanica Goldest Diamond)
VD. Blackeyed Susan Restles Heart (B.Bismarck v. Stevinhage – Cassia Goldest Diamond)
VD. Eirin od dvou Lvů (Tahi Réme Tornádo – Anabel od dvou lvů)
VD. Geraldine Halit Paša (Tyson di Campovalano – Brittanica Halit Paša)

Třída střední :
V 1. Fantaghiro Halit Paša (Aramis Halit Paša – Bogema Blis iz Gratsiano)
V 2. Baxy Bacarra Alexův dvůr (Tahi Réme Nubira – Arletta Passo Doble)
V 3. Ardens Stonerose (Ardens Halit Paša – Ardens Honeymoon)
VD 4. Iris Abba- Sonia (Amor Extra Moravák – Aris Abba – Sonia)
VD Aimee Halitpaša Alargo Bohemia (Sergius Alexandria Rehrik – Alessandra Halit Paša)
VD Ardens Tartesafrankenburg (Sergius Aleksandrija Rehrik – Ardens Hiramhessia)
VD Erika Passo Doble (Tahi Réme Tornádo – Ina Gujar of Gudas)

Třída otevřená :
V 1., CAC Deborah Passo Doble (Tahi Réme Nubira – Ina Gujar of Gudas)
V 2. Bea Rod- Ne (Windsor Alexander – Tina Bobrava)
VD 3. Fella Felisima Morgantina (Como Jivono di Matario – Ania Anuschka Morgantina)
VD 4. Bell- Flower Silent Wind (Kirk Kroy z Helfštýna – Kalina Dobgar)

Třída vítězů :
V 1., CAC, Klubový vítěz Tahi réme Ginna 
(Gino Gomez del Citone – Tahi Réme Trinitti)

Dobrman hnědý s pálením – psi :

Třída mladých :

V 1., CAJC, Klubový vítěz mladých Charm Antis 
(Ex Antis – Orsa Orphé z Helfštýna)

Třída otevřená :
V 1. Atilasl Griffin of Freindhip (Nathan z Cyklonu Silesia – Bessira Goldest Diamond)

Třída vítězů :
V 1., CAC, Klubový vítěz Eria Pro Red River 
(Irinland Eros Erato – Eria Pro Lilia Blanka)

Feny hnědé :

Třída baby : 
VN 1. Chiara Halit Paša (Athor di Campovalano – Jasmína Bohemia Gotika)
VN 2. Imagine Halit Paša (Pimm´s numer One iz Doma Domeni – Galantus Nobilis Bretagne)
VN 3. Impossible Halit Paša (Pimm´s numer One iz Doma Domeni – Galantus Nobilis Bretagne)

Třída střední :
V 1., CAC Ayrin Star of Bedea (adamant de Grande Vinko – Tahi Réme Trinitti)
V 2., res. CAC Kelly Černý Trůn (Nathan z Cyklonu Silesia – Jilly Černý Trůn)

Třída otevřená :
V 1., CAC, Klubový vítěz Angelina – Maria Pleasure of Friendship 
(Nathan z Cyklonu Silesia – Bessira Goldest Diamond)
V 2. Enna Laguna Nova (Tabor v. Castell – Cirra Laguna Nova)
VD3. Bery z Avarku (Ambross Goldest Diamond – Face Gold Mičer)

Novinky

20.06. 2021  Výsledky bonitace MSDK
 Bonitace MSDK 5.6.2021
Výsledky ZDE

04.01. 2021  Zápis ze schůze výboru
Přidán zápis ze schůze výboru MSDK 6.12.2020

04.11. 2020  Členské příspěvky
Členské příspěvky 600,- Kč uhradit do konce února 2021, č.ú.: 196160865/0300 
Do poznámky uveďte jméno, příspěvky 2021.