Výsledky Dobrman Show 2009

  • Dobrman Show 2009, Speciální výstava MSDK
  • se zadáním CAC a titulů: VSV = vítěz speciální výstavy,
    Kombi vítěz
    a Nejlepší obranář
  • 20.6.2009, Kroměříž - kynologický areál Hvězda
  • Rozhodčí: Jozef Klíma (Slovensko)
Dobrman černý s pálením, psi

Třída dorostu:
VN 1, VSV dorostu - Eggo Star of Bedea

(Apollo v.Römerkastell - Erika Passo Doble)

Třída mladých:
V 1 CAJC, VSV mladých/pes - Winner Halit Paša

(Batler de Grande Vinko - Sonique de Grande Vinko)
V 2 - Bred Black Dancer (Tahi-Réme Diablo - Assunta Black Dancer)
V 3 - Frodo Black Sagitta (Quincy v.d.Böllenruthen - Era Black Sagitta)

Mezitřída:
VD 1 - Golden Bandith Alary Aslar (Urian Miratio - Angie Alary Černý poklad)

Třída otevřená:
V 1 CAC, VSV pes, BOB - Dream Star of Bedea
(Urbano del Diamante Nero - Tahi-Réme Triniti)
V 2 res.CAC - Fredy Gumby (Aramis Halit Paša - Dafné Gumby)
V 3 - Atoris Sheridano Le Fano (Cliff v.Beuchower Hof - Fergie Calibra Magic)
VD4 - Seal Slater z Helfštýna (Eria Pro Red River - Ardens Gracegarrida)
VD - Flipper Alary Aslar (Grant di Villa Conte - Bon Jour Alary Aslar)

Třída vítězů:
V 1 CAC - Berry from 14th Meridian

(Nitro del Rio Bianco - Grey Asdemi di Matario)
V 2 res.CAC - Grind Restless Heart (Zenon Zart z Helfštýna - Cassia Goldest Diamond)
V 3 - Dixon Gumby ( Coop Gumby - Indiana Bohemia Gotika)

Dobrman hnědý s pálením, psi

Třída baby:
VN1, VSV baby/pes - Patricio Graz z Romaru
(Jagan Gujar of Gudas x Nikita Graz z Romaru)

Třída vítězů:
V 1 CAC - Exploited Restless Heart
( Kirk Kroy z Helfštýna - Ardens Stonerose)

Dobrman černý s pálením, feny

Třída baby:
VN 1 - Alessandra Avašír
(Chriss z Padoku - Graciella Halit Paša)

Třída mladých:
V 1 CAJC, VSV mladých/fena - Zaphira Halit Paša

(Fan-Fan de Grande Vinko - Grande Vinco iz Doliny Dalmenov)
V 2 - Anabel Artep Moravia (Cliff vom Beuchower Hof - Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
V 3 - Yamaha Star Halit Paša (Batler de Grande Vinko - Ebony Star Halit Paša)
V 4 - Armida First Floor (Urian Miratio - Cinderella Restless Heart)

Mezitřída:
V 1 CAC - Fannie Moravia Heart
(Latino Lorenco v.Cobra - Chakori Moravia Heart)

Třída otevřená:
V 1 CAC - Fiona Gumby
(Aramis Halit Paša - Dafné Gumby)
V 2 res. CAC - Alexa Sheridano Le Fano
(Cliff v.Beuchower Hof - Fergie Calibra Magic)
V 3 - Jeannette Halit Paša (Aramis Halit Paša - Britannica Goldest Diamond)
V 4 - Sheilla Halit Paša (Ramonburg´s Chinji - Brittanica Goldest Diamond)
VD - Oxa v. Aurachgrund (Calle v.d.Burgstätte - Gipsy v. Aurachgrund)

Třída pracovní:
V 1 CAC - Era Black Sagitta
(Aramis Halit Paša - Baby Black Sagitta)
V 2 res.CAC - Carisma v.Finkenheim (Xerxes z Tomky - Ariella Dea D´Ovilava)
V 3 - Alfaré Sheridano Le Fano (Cliff v.Beuchower Hof - Fergie Calibra Magic)
VD 4 - Iris Abba Sonia (Amor Extra Moravák - Eris Abba Sonia)

Třída vítězů:
V 1 CAC - Nomi Halit Paša
(Nitro del Rio Bianco - Fantasia Betelges)
V 2 res.CAC - Felicita Passo Doble (Tahi-Réme Nubira - Ina Gujar of Gudas)

Třída čestná:
V 1 - Dafné Gumby
( Coop Gumby - Indiana Bohemia Gotika)
V 2 - Erika Passo Doble (Tahi-Réme Tornado - Ina Gujar of Gudas)

Dobrman hnědý s pálením, feny

Třída baby:
VN 1, VSV baby/fena - Grynia Halit Paša (Batler de Grande Vinko - Fantasia Betelges)

Třída mladých:
V 1 CAJC - Tahi-Réme Babine
(Nilo dei Nobili Nati - Tahi-Réme Giovanna)
V 2 - Desiderie Halit Paša (Batler de Grande Vinko - Edinstvennaya Moya iz Gratsiano)

Mezitřída:
V 1 CAC, VSV fena - Gaily Passo Doble
(Tahi-Réme Diablo - Caroll Passo Doble)

Třída pracovní:
V 1 CAC - Isména Halit Paša

(Pimm´s Number One iz Doma Domeni - Galnthus Nobilis Bretagne)

Třída vítězů:
V 1 CAC - Chiara Halit Paša
(Athor di Campovalano - Jasmína Bohemia Gotika)
V 2 res.CAC - Lorraine Halit Paša (Graphic Line Antey - Izis Gabi Vigo)

Třída čestná:
V 1 - Ayrin Star of Bedea
(Adamant de Grande Vinko - Tahi-Réme Triniti)

Nejlepší pár:

1. Dixon a Dafné Gumby


Nejlepší chovatelská skupina:

1. Gumby
2. Halit Paša (hnědí)
3. Halit Paša (černí)

VÝSLEDKY SOUTĚŽE KOMBI VÍTĚZ A NEJLEPŠÍ OBRANÁŘ

Nejlepší obranář:  Isména Halit Paša - 49 bodů

Psi:

1. Dixon Gumby - Kombi Vítěz - pes: V3 = 38 + 44 = 82
2. Atoris Sheridano Le Fano: V3 = 38 + 38 = 76

Feny:

1. Isména Halit Paša - Kombi Vítěz - fena: V1 CAC = 46 + 49 = 95
2. Dafne Gumby: V1 = 42 + 48 = 90
3. Chiara Halit Paša: V1 CAC = 46 + 38 = 84
4. Era Black Sagitta: V1 CAC = 46 + 37 = 83
5. Alexa Sheridano Le Fano: V2 R.CAC = 43 + 39 = 82
6.
Alfaré Sheridano Le Fano: V3 = 38 + 40 = 78
7. Felicita Passo Doble: V2 R.CAC = 43 + 33 = 76
8. Oxa vom Aurachgrund: VD = 25 + 45 = 70
9. Lorraine Halit Paša: V2 R.CAC = 43 + 0 = 43
10. Jeanette Halit Paša: V3 = 38 + 0 = 38

Sponzor výstavy

Purina PRO PLAN
D400_9098.jpg D400_9069.jpg D400_9058.jpg D300_09280_dream_star_bedea.jpg D300_09151.jpg

Novinky

14.04. 2018  KV MSDK Kroměříž
Přidány propozice na KV MSDK 9.6.2018 v Kroměříži

05.02. 2018  MS IDC 2018
Podmínky výběru reprezentantů na MS IDC 2018 naleznete zde

15.01. 2018  Termíny akcí MSDK 2018
Přidány termíny akcí MSDK v roce 2018