Výsledky KV Frýdlant 2009

19.9.2009 Klubová výstava MSDK se zadáním CAC,
  bez zadání titulu Klubový vítěz

  • Místo konání: Frýdlant nad Ostravicí
  • Rozhodčí: Malgorzata Jablońska  (Polsko)

Dobrman černý s pálením

Psi

Třída dorostu
VN1 Arwen Black Daimo /Elton Extra Moravák x Kim Černý Trůn/
VN2 Al-Samir Avašír /Chriss z Padoku x Craciella Halit Paša/

Třída mladých
V1 CAJC, Vítěz výstavy-mladý pes Hitt Moravia Heart
/Pako Daker x Chakori Moravia Heart/
V2 Eggo Star of Bedea /Apollo v.Römerkastell x Erika Passo Doble/
- Dirk-Swanko de la Villa de Channes
/Vasko-Nitro de la Villa de Channes x Swany-Pharos de la Villa de Channes/

Mezitřída
V1 CAC Gaddys Moravis Heart /Fedor del Nasi x Conessa Moravia Heart/
V2 r.CAC Harrison Alary Aslar /Urian Miratio x Bon Jour Alary Aslar/

Třída otevřená
V1 CAC Seal Slater z Helfštýna /Eria Pro Red River x Ardens Gracegarrida/
V2 r.CAC As Gorm Coldplay /Grant di Villa Conte x Kelly Černý trůn/
V3 Vigo z Cyklonu Silesia /Ardens Washington x O´Gee z Cyklonu Silesia/

Třída vítězů
V1 CAC Dream Star of Bedea
/Urbano del Diamante Nero x Tahi-Réme Triniti/

Feny

Třída baby
VN1, Vítěz výstavy baby Dolce Dulcinea z Helfštýna
/Tahi-Réme Romeo x Zia Zarianna z Helfštýna/
VN2 Xanthin Pasecké údolí /Elton Extra Moravák x Ramya Pasecké údolí/
- C´est La Vie Coldplay /Grant di Villa Conte x Kelly Černý trůn/

Třída dorostu
VN1, Vítěz výstavy dorost Alessandra Avašír
/Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/

Třída mladých
V1 CACJ, Vítěz výstavy mladá fena Beauty Sunny Halit Paša
/Batler de Grande Vinko x Britannica Goldest Diamod/
V2 Edda Star of Bedea /Apollo v.Römerkastell x Erika Passo Doble/

Mezitřída
V1 CAC Ambrosia Halit Paša
/Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/

V2 r.CAC Fannie Moravia Heart
/Latino Lorenco von Cobra x Chakori Moravia Heart/

V3 Armida First Floor /Urian Miratio x Cinderella Restless Heart/

Třída otevřená
V1 CAC Zaphira Halit Paša
/Fan-Fan de Grande Vinko x Grande Vinco iz Dolina Dalmenov/

V2 r.CAC Baby Brittannica di Brittasgang
/Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/

Třída pracovní
V1 CAC Afrika Coldplay /Grant di Villa Conte x Kelly Černý trůn/

Třída vítězů
V1 CAC Felicita Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar od Gudas/
V2 r.CAC Anything for You Alias
/Cillian Connor v.Jahrenstal x Wendy Wiky z Tomky/

Dobrman hnědý s pálením

Psi

Třída dorostu
N Patricio Graz z Romaru /Jagan Gujar of Gudas x Nikita Graz z Romaru/

Třída mladých
V1 CAJC Caesarion Halit Paša
/Nilo dei Nobili Nati x Galanthus Nobilis Bretagne/

Třída otevřená
V1 CAC, Vítěz výstavy-dospělý pes Albi z Lesní skalky
/Jagan Gujar of Gudas x Prety Pasecké údolí/

Feny

Třída baby
N1 Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/
N2 Conny Royal Castelberg /Criss z Padoku x Lola Leonie z Helfštýna/

Třída mladých
V1 CAJC Amina od Démona /Citto von der Wudritz x Lessi Extra Moravák/

Mezitřída
V1 CAC, Vítěz výstavy-dospělá fena, BOB Gaily Passo Doble
/ Tahi-Réme Diablo x Caroll Passo Doble/
VD2 Bohema Coldplay /Jagan Gujar of Gudas x Kelly Černý trůn/

Třída otevřená
V1 CAC Lorraine Halit Paša /Graphic Line Antey x Izis Gabi Vigo/

Třída pracovní
V1 CAC Isména Halit Paša
/Pimm´s Number One iz Doma Domeni x Galanthus Nobilis
Bretagne/

Nejlepší chovatelská skupina
1.CHS Halit Paša (černá skupina)
CHS Coldplay a CHS Halit Paša (hnědá skupina) bez pořadí

Novinky

18.11. 2018  Zápis ze schůze výboru
Přidán zápis ze schůze výboru MSDK 28.9.2018

24.05. 2018  ZTP - přihláška a propozice
Přidány propozice a přihláška na německé ZTP ... Celá zpráva >>.

15.05. 2018  Zápis z čl.schůze MSDK
Přidán zápis z členské schůze MSDK 10.3.2018