Výsledky Klubová výstava MSDK 2008

  • Klubová výstava MSDK
  • se zadáním CAC, bez zadání titulu Klubový vítěz
  • 11.10.2008, Frýdlant nad Ostravicí
  • Rozhodčí: Zbigniew Ostrowski (Polsko)

Dobrman černý s pálením, psi

třída dorostu
N1
Barracuda Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Brittanica Goldest Diamond)
N2 Axle Amor Pálava (Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův dvůr)

třída mladých

VD1 Grind Restless Heart (Zenon Zart z Helfštýna x Cassia Goldest Diamond)
D2 Alex Soley Austerlitz (Cliff vom Beuchower Hof x Richie Renna z Helfštýna)

mezitřída
V1 CAC Sylvester Halit Paša (Ramonburg´s Chinji x Brittanica Goldest Diamond)

třída pracovní
V1 CAC Ardens Washington (Ebano x Ardens Romeo Juliet) 

Dobrman černý s pálením, feny

třída dorostu
VN 1 Zaphira Halit Paša (Fan-Fan de Grande Vinko x Grande Vinco iz Doliny Dalmenov)
VN 2 Yamaha Star Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša)

třída mladých

V1 CAJC Fannie Moravia Heart (Latino Lorenzo von Cobra x Chakori Moravia Heart)
VD 2 Akara Soley Austerlitz (Cliff vom Beuchower hof x Richie Renna z Helfštýna)

mezitřída

V1 CAC Qaja Quorika z Helfštýna (Eria Pro Red River x Harnony Helfenstein z Gór Przeznaczenia)
VD 2 Claudia Cardinale di Britasgang (Spike les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša)

třída otevřená
V1 CAC Nomi Halit Paša (Nitro del Rio Bianco x Fantasia Betelges)
VD 2 Quintana Halit Paša (Nitro del Rio Bianco x Galanthus Nobilis Bretagne)

třída vítězů
V1 CAC, BOB Taiga z Cyklonu Silesia
(Nathan z Cyklonu Silesia x O´gee z Cyklonu Silesia)


třída čestná
V1 Anything for you Alias (Cillian Connor Jahrestal x Wendy Wiky z Tomky)

Dobrman hnědý s pálením, psi

třída otevřená
V1 CAC Usher z Cyklonu Silesia (Kirk Kroy z Helfštýna x La Toya z Cyklonu Silesia)
VD 2 Brumla-Šmudla Pleasure of Friendship (Aramis Halit Paša x Bessira Goldest Diamond

Dobrman hnědý s pálením, feny

třída štěňat
VN 1 Xia z Cyklonu Silesia (Ardens Washington x Baroness Bastet Moravia Heart)

třída dorostu
VN 1 Yamamba Star Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša)
N 2   Bohemia Coldplay (Jagan Gujar of Gudas x Kelly Černý trůn)

třída otevřená
V1 CAC Ejmy Gumby (Nathan z Cyklonu Silesia x Indiana Bohemia Gotika)

třída vítězů
V1 CAC Lorraine Halit Paša (Graphic Line Antey x Izis Gabi Vigo)

Novinky

20.06. 2021  Výsledky bonitace MSDK
 Bonitace MSDK 5.6.2021
Výsledky ZDE

04.01. 2021  Zápis ze schůze výboru
Přidán zápis ze schůze výboru MSDK 6.12.2020

04.11. 2020  Členské příspěvky
Členské příspěvky 600,- Kč uhradit do konce února 2021, č.ú.: 196160865/0300 
Do poznámky uveďte jméno, příspěvky 2021.