Výsledky Klubová výstava MSDK 2008

  • Klubová výstava MSDK
  • se zadáním CAC, bez zadání titulu Klubový vítěz
  • 11.10.2008, Frýdlant nad Ostravicí
  • Rozhodčí: Zbigniew Ostrowski (Polsko)

Dobrman černý s pálením, psi

třída dorostu
N1
Barracuda Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Brittanica Goldest Diamond)
N2 Axle Amor Pálava (Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův dvůr)

třída mladých

VD1 Grind Restless Heart (Zenon Zart z Helfštýna x Cassia Goldest Diamond)
D2 Alex Soley Austerlitz (Cliff vom Beuchower Hof x Richie Renna z Helfštýna)

mezitřída
V1 CAC Sylvester Halit Paša (Ramonburg´s Chinji x Brittanica Goldest Diamond)

třída pracovní
V1 CAC Ardens Washington (Ebano x Ardens Romeo Juliet) 

Dobrman černý s pálením, feny

třída dorostu
VN 1 Zaphira Halit Paša (Fan-Fan de Grande Vinko x Grande Vinco iz Doliny Dalmenov)
VN 2 Yamaha Star Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša)

třída mladých

V1 CAJC Fannie Moravia Heart (Latino Lorenzo von Cobra x Chakori Moravia Heart)
VD 2 Akara Soley Austerlitz (Cliff vom Beuchower hof x Richie Renna z Helfštýna)

mezitřída

V1 CAC Qaja Quorika z Helfštýna (Eria Pro Red River x Harnony Helfenstein z Gór Przeznaczenia)
VD 2 Claudia Cardinale di Britasgang (Spike les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša)

třída otevřená
V1 CAC Nomi Halit Paša (Nitro del Rio Bianco x Fantasia Betelges)
VD 2 Quintana Halit Paša (Nitro del Rio Bianco x Galanthus Nobilis Bretagne)

třída vítězů
V1 CAC, BOB Taiga z Cyklonu Silesia
(Nathan z Cyklonu Silesia x O´gee z Cyklonu Silesia)


třída čestná
V1 Anything for you Alias (Cillian Connor Jahrestal x Wendy Wiky z Tomky)

Dobrman hnědý s pálením, psi

třída otevřená
V1 CAC Usher z Cyklonu Silesia (Kirk Kroy z Helfštýna x La Toya z Cyklonu Silesia)
VD 2 Brumla-Šmudla Pleasure of Friendship (Aramis Halit Paša x Bessira Goldest Diamond

Dobrman hnědý s pálením, feny

třída štěňat
VN 1 Xia z Cyklonu Silesia (Ardens Washington x Baroness Bastet Moravia Heart)

třída dorostu
VN 1 Yamamba Star Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša)
N 2   Bohemia Coldplay (Jagan Gujar of Gudas x Kelly Černý trůn)

třída otevřená
V1 CAC Ejmy Gumby (Nathan z Cyklonu Silesia x Indiana Bohemia Gotika)

třída vítězů
V1 CAC Lorraine Halit Paša (Graphic Line Antey x Izis Gabi Vigo)

Novinky

18.11. 2018  Zápis ze schůze výboru
Přidán zápis ze schůze výboru MSDK 28.9.2018

24.05. 2018  ZTP - přihláška a propozice
Přidány propozice a přihláška na německé ZTP ... Celá zpráva >>.

15.05. 2018  Zápis z čl.schůze MSDK
Přidán zápis z členské schůze MSDK 10.3.2018