Výsledky Klubová Výstava MSDK 2009

  • Klubová výstava MSDK
  • se zadáním CAC a titulu: Klubový vítěz MSDK
  • 9.5.2009, Kroměříž - kynologický areál Hvězda
  • Rozhodčí: Mario Mayerhofer (Rakousko)
Dobrman černý s pálením, psi
třída baby
VN1, KV baby Al-Samir Avašír (Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša)
VN2 Eggo Star of Bedea (Apollo vom Römerkastell x Erika Passo Doble)
VN3 Primus Graz z Romaru (Jagan Gujar of Gudas x Nikita Graz z Romaru)


třída dorostu
VN1, KV dorostu Hitt Moravia Heart (Pako Daker x Chakori Moravia Heart)

třída mladých

V1, CAJC, KV mladých Yustin Star Halit Paša
(Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša)

V2   Bill z Lanštorfa (Amor Extra Moravák x Ally Rod-Ne)


mezitřída
V1 CAC, KV, BOB Grind Restless Heart
(Zenon Zart z Helfštýna x Cassia Goldest Diamond)
V2, Res.CAC Thor Toskar z Helfštýna
(Caliandro v. Nemesis x Penelope Pat z Gor Przeznaczenia)

otevřená
V1, CAC Dream Star of Bedea (Urbano del Diamante Nero x Tahi-Réme Triniti)
V2, Res.CAC Admirál z Karlovy zahrady
(Amor Extra Moravák x Frea Calibra Magic)


třída pracovní
V1 CAC Apollo vom Römerkastell
(Asco von der Burgstätte x Gia von der Scheltheide)

třída vítězů
V1, CAC Cliff vom Beuchower Hof
(Noran v. les Deux Peupliers x Andra vom Beuchower Hof)

Dobrman černý s pálením, feny


třída baby
VN1, KV baby Fantasia Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Geraldine Halit Paša)
VN2 Alessandra Avašír (Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša)
VN3
Edda Star of Bedea (Apollo vom Römerkastell x Erika Passo Doble)

třída dorostu
VN1, KV dorostu Havoc Moravia Heart (Pako Daker x Chakori Moravia Heart)


třída mladých
V1 CAJC, KV mladých Anabel Artep Morávia
(Cliff vom Beuchower hof x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)

V2 Arwen Halit Paša (Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika)


mezitřída
V1 CAC Sheilla Halit Paša (Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond)
V2, Res.CAC Fannie Moravia Heart
(Latino Lorenzo von Cobra x Chakori Moravia Heart)


třída otevřená

V1 CAC Nomi Halit Paša (Nitro del Rio Bianco x Fantasia Betelges)
V2, Res.CAC Alfaré Sheridano Le Fano
(Cliff vom Beuchower hof x Fergie Calibra Magic)

V3 Baby Brittanica di Brittasgang (Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša)
V4 Abba z Lanštorfa (Tabor v. Castell x Ally Rod-Ne)


třída vítězů
V1 CAC, KV Felicita Passo Doble (Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas)

třída čestná

V1 Daisy Sweet Perla Brzeszcz (Kirk Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona)

Dobrman hnědý s pálením, psi


třída baby
VN1, KV baby Patricio Graz z Romaru
(Jagan Gujar of Gudas x Nikita Graz z Romaru)

třída mladých
V1, CAJC, KV mladých Czukerino Honey Hooligan
(Orkán Pasecké údolí x Nightwish Aphrodite)


třída otevřená
V1 CAC, KV Usher z Cyklonu Silesia
(Kirk Kroy z Helfštýna x La Toya z Cyklonu Silesia)

V2 Res.CAC Arak Amaruk du Feu d´Aramon
(Irinland Eros Erato x Dschinn Dari Palomino Bonito)

třída pracovní
V1, CAC Charm Antis (Ex Antis x Orsa Orpheé z Helfštýna)


Dobrman hnědý s pálením, feny


třída baby
VN1, KV baby Grynia Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges)

třída mladých
V1, CAJC, KV mladých Gaily Passo Doble
(Tahi-Réme Diablo x Caroll Passo Doble)
V    Amina od Démona (Citto von der Wudritz x Lessi Extra Moravák)
V    Desiderie Halit Paša
(Batler de Grande Vinko x Edinstvennaya Moya iz Gratsiano)

třída otevřená
V1 CAC Arami Amat du Feu d´Aramon
(Irinland Eros Erato x Dschinn Dari Palomino Bonito)
V2, Res.CAC Dirty Blonde Restless Heart
(Aramis Halit Paša x Cassia Goldest Diamond)

třída vítězů
V1 CAC, KV Lorraine Halit Paša (Graphic Line Antey x Izis Gabi Vigo)

Novinky

18.11. 2018  Zápis ze schůze výboru
Přidán zápis ze schůze výboru MSDK 28.9.2018

24.05. 2018  ZTP - přihláška a propozice
Přidány propozice a přihláška na německé ZTP ... Celá zpráva >>.

15.05. 2018  Zápis z čl.schůze MSDK
Přidán zápis z členské schůze MSDK 10.3.2018