Výsledky Klubová výstava MSDK 2010

  • Klubová výstava MSDK
  • se zadáním CAC a titulu: Klubový vítěz MSDK
  • 8.5.2010, Kroměříž - kynologický areál Hvězda
  • Rozhodčí: MVDr. Ivana Lupečková
  • Sponzor výstavy:
Purina PRO PLAN
Dobrman černý s pálením, psi
třída baby
VN1, KV baby
Bayron Artep Moravia
(Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
VN2 Bergamon Artep Moravia
(Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)

třída mladých
V1, CAJC, KV mladých
Al-Samír Avašír (Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša)
V 2 - Arwen Black Daimo (Elton Extra Moravak x Kim Černý trůn)
V 3 - Ahaswer Black Daimo (Elton Extra Moravak x Kim Černý trůn)


mezitřída
V1, CAC, KV Dirk Swanko de la Villa de Channes
(Vasko Nitro de la Villa de Channes x Swany Pharos de la Villa de Channes)


otevřená
V 1 CAC - Winner Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko)
VD 2 - Ronald Halit Paša (Nitro del Rio Bianco x Jasmína Bohemia Gotika)
VD 3 - Alex Soley Austerlitz (Cliff vom Beuchower Hof x Richie Renna z Helfštýna)


třída pracovní
V 1 - Bill z Lanštorfa (Amor Extra Moravák x Ally Rod-Ne)

třída vítězů
V 1 CAC - Dream Star of Bedea (Urbano del Diamante Nero x Tahi-Réme Triniti)

Dobrman černý s pálením, feny


třída baby
VN 1, vítěz baby - Beatrix Artep Moravia
(Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
VN 2 - Bealy Artep Moravia
(Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
VN 3 - Borissa Avašír (Chris z Danova x Graciella Halit Paša)
VN 4 - Juliette Josephine Alary Aslar
(Turbo Rhodes de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar)
VN - Persephone Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Ithaka Halit Paša)

třída dorostu
VN1, KV dorostu
Leyla Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges)

třída mladých
V 1 - Bessi Bess z Panství Dobrkačky
(Gaston od Dvou lvů x Angelina Maria of Pleasure Friendship)


mezitřída
V 1 CAC - Beauty Sunny Halit Paša
(Batler de Grande Vinko x Britannica Goldest Diamond)

třída otevřená
nenastoupila - Zaphira Halit Paša
(Fan-Fan de Grande Vinko x Grande Vinco iz Doliny Dalmenow)

třída vítězů
V1 CAC, KV
- Daisy Sweet Perla Brzeszcz
(Kirk Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona)


třída veteránů

V 1, nej.veterán - Orsa Orphé z Helfštýna
(Baron Bismarck v.Stevinhage x Liselotta z Helfštýna)

Dobrman hnědý s pálením, psi


třída otevřená
V1 CAC, KV -
Alby z Lesní skalky (Jagan Gujra of Gudas x Prety Pasecké údolí)

třída vítězů
V 1 - Usher z Cyklonu Silesia (Kirk Kroy z Helfštýna x La Toya z Cyklonu Silesia)

Dobrman hnědý s pálením, feny


třída baby
VN1, KV baby -
Olivia Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika)

třída otevřená
V1, CAC, KV, BOB - Gaily Passo Doble
(Tahi-Réme Diablo x Caroll Passo Doble)

třída vítězů
V1, CAC -
Tahi-Réme Babine (Nilo dei Nobili Nati x Tahi Réme Giovana)

třída čestná

V 1, vítěz třídy čestné - Angelina Maria Pleasure of Friendship
(Nathan z Cyklonu Silesia x Bessira Goldest Diamond)

Sponzor výstavy

Purina PRO PLAN

Novinky

20.06. 2021  Výsledky bonitace MSDK
 Bonitace MSDK 5.6.2021
Výsledky ZDE

04.01. 2021  Zápis ze schůze výboru
Přidán zápis ze schůze výboru MSDK 6.12.2020

04.11. 2020  Členské příspěvky
Členské příspěvky 600,- Kč uhradit do konce února 2021, č.ú.: 196160865/0300 
Do poznámky uveďte jméno, příspěvky 2021.