Výsledky Klubová výstava MSDK 2010

  • Klubová výstava MSDK
  • se zadáním CAC a titulu: Klubový vítěz MSDK
  • 8.5.2010, Kroměříž - kynologický areál Hvězda
  • Rozhodčí: MVDr. Ivana Lupečková
  • Sponzor výstavy:
Purina PRO PLAN
Dobrman černý s pálením, psi
třída baby
VN1, KV baby
Bayron Artep Moravia
(Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
VN2 Bergamon Artep Moravia
(Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)

třída mladých
V1, CAJC, KV mladých
Al-Samír Avašír (Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša)
V 2 - Arwen Black Daimo (Elton Extra Moravak x Kim Černý trůn)
V 3 - Ahaswer Black Daimo (Elton Extra Moravak x Kim Černý trůn)


mezitřída
V1, CAC, KV Dirk Swanko de la Villa de Channes
(Vasko Nitro de la Villa de Channes x Swany Pharos de la Villa de Channes)


otevřená
V 1 CAC - Winner Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko)
VD 2 - Ronald Halit Paša (Nitro del Rio Bianco x Jasmína Bohemia Gotika)
VD 3 - Alex Soley Austerlitz (Cliff vom Beuchower Hof x Richie Renna z Helfštýna)


třída pracovní
V 1 - Bill z Lanštorfa (Amor Extra Moravák x Ally Rod-Ne)

třída vítězů
V 1 CAC - Dream Star of Bedea (Urbano del Diamante Nero x Tahi-Réme Triniti)

Dobrman černý s pálením, feny


třída baby
VN 1, vítěz baby - Beatrix Artep Moravia
(Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
VN 2 - Bealy Artep Moravia
(Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
VN 3 - Borissa Avašír (Chris z Danova x Graciella Halit Paša)
VN 4 - Juliette Josephine Alary Aslar
(Turbo Rhodes de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar)
VN - Persephone Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Ithaka Halit Paša)

třída dorostu
VN1, KV dorostu
Leyla Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges)

třída mladých
V 1 - Bessi Bess z Panství Dobrkačky
(Gaston od Dvou lvů x Angelina Maria of Pleasure Friendship)


mezitřída
V 1 CAC - Beauty Sunny Halit Paša
(Batler de Grande Vinko x Britannica Goldest Diamond)

třída otevřená
nenastoupila - Zaphira Halit Paša
(Fan-Fan de Grande Vinko x Grande Vinco iz Doliny Dalmenow)

třída vítězů
V1 CAC, KV
- Daisy Sweet Perla Brzeszcz
(Kirk Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona)


třída veteránů

V 1, nej.veterán - Orsa Orphé z Helfštýna
(Baron Bismarck v.Stevinhage x Liselotta z Helfštýna)

Dobrman hnědý s pálením, psi


třída otevřená
V1 CAC, KV -
Alby z Lesní skalky (Jagan Gujra of Gudas x Prety Pasecké údolí)

třída vítězů
V 1 - Usher z Cyklonu Silesia (Kirk Kroy z Helfštýna x La Toya z Cyklonu Silesia)

Dobrman hnědý s pálením, feny


třída baby
VN1, KV baby -
Olivia Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika)

třída otevřená
V1, CAC, KV, BOB - Gaily Passo Doble
(Tahi-Réme Diablo x Caroll Passo Doble)

třída vítězů
V1, CAC -
Tahi-Réme Babine (Nilo dei Nobili Nati x Tahi Réme Giovana)

třída čestná

V 1, vítěz třídy čestné - Angelina Maria Pleasure of Friendship
(Nathan z Cyklonu Silesia x Bessira Goldest Diamond)

Sponzor výstavy

Purina PRO PLAN

Novinky

24.05. 2018  ZTP - přihláška a propozice
Přidány propozice a přihláška na německé ZTP ... Celá zpráva >>.

15.05. 2018  Zápis z čl.schůze MSDK
Přidán zápis z členské schůze MSDK 10.3.2018

14.04. 2018  KV MSDK Kroměříž
Přidány propozice na KV MSDK 9.6.2018 v Kroměříži