Výsledky Klubová výstava MSDK 2011

2.10.2011 Klubová výstava MSDK se zadáním CAC, 
  a zadáním titulu Klubový vítěz

  • Místo konání: Velké Němčice 
  • Rozhodčí: Jozef Klíma  (Slovensko)

Dobrman černý s pálením

Psi

Třída baby
VN1, KV baby  Norf Abba-Sonia /Caro Extra Elite x Iris Abba-Sonia/
VN2  Bolt vom Freyer Tal /Yankee vom Klingbach x Carisma vom Finkenhein/
VN3  Kato Killer z Helfštýna /Pako Daker x Lola Leonie z Helfštýna/
  -     Lerry Lee Moravia Heart /Tahi-Réme Diablo x Chakori Moravia Heart/

Třída mladých
V1 CAJC, KV mladých  Ygor Pasecké údolí /Hiddo od Dvou Lvů x Ramya Pasecké údolí/
V2  Druss di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
VD3 Doyle Proffi di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
VD4 Lorccan Larry Alary Aslar /Urian Miratio x Bacardi Alary Aslar/

Mezitřída
V1 CAC, KV, BOB  Andy z Pampy /Elton Extra Moravák x Scarlett Halit Paša/
V2 r.CAC Bayron Artep Morávia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
V3  Adam Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/

Třída otevřená
V1 CAC Al-Samir Avašír /Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/
V2 r.CAC Dawi z Borovanských lesů /Elton Extra Moravák x Bessy z Borovanských lesů/

Třída pracovní
V1 CAC Bill z Lanštorfa /Amor Extra Moravák x Ally Rod-Ne/

Třída vítězů
V1 CAC Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/

Třída veteránů
V1 Nejlepší veterán Dashio Passo Doble /Tahi-Réme nubira x Ina gujar of Gudas/

 

Feny

Třída baby
VN1, KV baby  Mia Moravia Heart /Elton Extra Moravák x Kima Daker/
VN2  Lynn Moravia Heart /Tahi-Réme Diablo x Chakori Moravia Heart/
VN3  Kerra Karida z Helfštýna /Pako Daker x Lola Leonie z Helfštýna/
VN4  Mercy Moravia Heart /Elton Extra Moravák x Kima Daker/
VN    Mary Anne Alary Aslar /Dirk-Swanko de la Villa Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/

Třída dorostu
VN1, KV dorostu  Ilka Imara z Helfštýna /Thor Toskar z Helfštýna x Eria Pro Reni Remark/

Třída mladých
V1 CAJC, KV mladých  Tahi-Réme Pocahontas /Oksamit de Grande Vinko x Tahi-Réme Roxana/

V2 Yorika Halit Paša /Batler de Grande vinko x Queen Halit Paša/
V3 Ricarda Rozárka /Icon od Dvou Lvů x Balalaika Honey Hooligan/
V4 Black Pearls Pálava /Urian Miratio x Baxi Baccara Alexův dvůr/
 -   Bea z Pampy /Jack Abba-Sonia x Scarlett Halit Paša/
 -   Yvet Pasecké údolí /Hiddo od Dvou Lvů x Ramya Pasecké údolí/

Mezitřída
V1 CAC Quanna Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Chiara Halit Paša/
V2   Beatrix Artep Morávia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
V3   Azumi Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
VD4 Aara Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
 -     Bellami Artep Morávia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
 -     Karmen od Dvou Lvů /Chester v.d. Töpferstadt x Gabby od Dvou Lvů/

Třída otevřená
V1 CAC Bealy Artep Morávia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
V2 r.CAC Xanthin Pasecké údolí /Elton Extra Moravák x Ramya Pasecké údolí/

Třída pracovní
V1 CAC Felicita Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar od Gudas/
V2 r.CAC Corleona Lady di Brittasgang /Spike Les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/

Třída vítězů
V1 CAC, KV  Ambrosia Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmina Bohemia Gotika/
V2 r.CAC Baby Brittanica di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/

Třída čestná
V1  Daisy Sweet Perla Brzeszcz /Kirk Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona/

Třída veteránů
V1 Nejlepší veterán  Brittanica Halit Paša /Drink Zkanape x Frezie Bohemia Gotika/

Dobrman hnědý s pálením

Psi

Třída mladých
V1 CAJC, KV mladých  Eria Pro Quantass Quartz /Teraline Midgard x Eria Pro Marillion/ 

Třída otevřená
V1 CAC, KV  Fire Fox Extra Elite /Ascomanis Gitano x Bess Extra Moravák/
V2 r.CAC  Akim Golden Svem /Gaston od Dvou Lvů x Egida Jumper/

Třída pracovní
VD1  Igor Antis /Nathan z Cyklonu Silesia x Orsa Orphee z Helfštýna/

Třída vítězů
V1 CAC  El Cid Extra Elite /Bojan vom Havelland x Elektra Extra Moravák/

 

Feny

Třída baby
VN1, KV baby  Kissa Katrina z Helfštýna /Pako Daker x Lola Leonie z Helfštýna/

Třída mladých
V1 CAJC, KV mladých  Agamba Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/
V2  Valeria Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/

Mezitřída
V1 CAC  Sarah Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/

 -   Megi Abba-Sonia /Energy Extra Moravák x Iris Abba-Sonia/

Třída otevřená
V1 CAC Fatima Extra Elite /Ascomanis Gitano x Bess Extra Moravák/

Třída vítězů
V1 CAC, KV  Gaily Passo Doble  /Tahi-Réme Diablo x Caroll Passo Doble/

Nejlepší chovatelská skupina
1.CHS Brittasgang
2.CHS Extra Elite

Nejlepší pár psů
1. Bayron a Bealy Artep Moravia
2. Fire Fox a Fatima Extra Elite

Novinky

18.11. 2018  Zápis ze schůze výboru
Přidán zápis ze schůze výboru MSDK 28.9.2018

24.05. 2018  ZTP - přihláška a propozice
Přidány propozice a přihláška na německé ZTP ... Celá zpráva >>.

15.05. 2018  Zápis z čl.schůze MSDK
Přidán zápis z členské schůze MSDK 10.3.2018