Výsledky Klubová výstava MSDK 2012

19.05.2012 Klubová výstava MSDK se zadáním CAC, 
  a zadáním titulu Klubový vítěz

  • Místo konání: Kynologický areál Hvězda Kroměříž
  • Rozhodčí: Miroslav BEDEKOVIČ  (HR)

FOTOALBUM Z VÝSTAVY


Dobrman černý s pálením

PSI

Třída baby
VN1, KV baby - BUBO Anibag
/Zamu Les Deux Peupliers x Iris Isména Halit Paša/


Třída dorostu
VN1, KV dorostu  - ZORRO Pasecké údolí
/Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
  ---   ZEUS Pasecké údolí
/Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/

Třída mladých
V1 CAJC, KV mladých, BOJ - LERRY LEE Moravia Heart
/Tahi-Réme Diablo x Chakori Moravia Heart/

Mezitřída
V1 CAC - YGOR Pasecké údolí /Hiddo od Dvou Lvů x Ramya Pasecké údolí/
  ---   BARON BOB Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův dvůr/

Třída otevřená
V1 CAC - BAYRON Artep Morávia
/Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
V2 Res.CAC - AL-SAMIR Avašír /Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/

Třída pracovní
V1 CAC -
DIRK-SWANKO de la Villa Channes
/
Vasko-Nitro de la Villa Channes x Swany-Pharos de la Villa Channes/

Třída vítězů
V1 CAC, KV, BOB - CARO Extra Elite
/Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/

Třída veteránů
V1
URIAN Miratio /Tahi-Réme Lucifer x Lea v. Fürstenfeld Poland/
V2 BACK Hankybar /Amant Zkanape x Fatima Antis/

FENY

Třída baby
VN1, KV baby - Sant Kreal PARIDA /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
VN2  FREYA Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/

Třída mladých
V1 CAJC, KV mladých -
MIA Moravia Heart /Elton Extra Moravák x Kima Daker/
V2 - LYNN Moravia Heart /Tahi-Réme Diablo x Chakori Moravia Heart/
VD3 - MARRY ANNE Alary Aslar /Dirk-Swanko de la Villa Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
VD4 - GESSY Rodšvéd /Avertin Sheridano le Fano x Dara Rodšvéd/

Mezitřída
V1 CAC - Tahi-Réme POCAHONTAS
/Oksamit de Grande Vinko x Tahi-Réme Roxana/

V2 Res.CAC - RICARDA Rozárka
/Icon od Dvou Lvů x Balalaika Honey Hooligan/

Třída otevřená
V1 CAC - BEALY Artep Morávia 
/Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/

V2 Res.CAC - KARMEN od Dvou Lvů
/Chester v.d. Töpferstadt x Gabby od Dvou Lvů/

V3 - YORIKA Halit Paša /Batler de Grande vinko x Queen Halit Paša/
V4 - AZUMI Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
V   - AARA Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
V   - BELLAMI Artep Morávia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
VD - FIONA FLOE z Helfštýna /
Thor Toskar z Helfštýna x Kaily Kiona z Helfštýna/
VD - ILKA IMARA z Helfštýna /Thor Toskar z Helfštýna x Eria Pro Reni Remark/
VD - YVET
Pasecké údolí /Hiddo od Dvou Lvů x Ramya Pasecké údolí/

Třída vítězů
V1 CAC, KV - ALEXA vom Freyer Tal
/Chriss z Padoku x Charisma vom Finkenhein/

V2 r.CAC Baby Brittanica di Brittasgang
/Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/

Třída čestná
V1 - FELICITA
Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar od Gudas/

Třída veteránů
V1, BOV - DAISY SWEET Perla Brzeszcz
/Kirk Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona/
V2 - ERIKA Passo Doble /Tahi-Réme Tornado x Ina Gujar od Gudas/

Dobrman hnědý s pálením

PSI

Mezitřída
V1 CAC - Eria Pro QUANTASS QUARTZ /Teraline Midgard x Eria Pro Marillion/ 

Třída otevřená
V1 CAC - ADONIS vom Freyer Tal
/Chriss z Padoku x Charisma vom Finkenhein/

Třída vítězů
V1 CAC, KV  - FIRE FOX Extra Elite
/Ascomanis Gitano x Bess Extra Moravák/


FENY

Třída dorostu
VN1, KV dorostu - ETERNITY Halit Paša 
/A´Condor vom Residenzschloss x Graphic Line Aerola
/

Třída mladých
V1 CAJC, KV mladých - GRYNIA Black Sagitta 
/Dirk-Swanko de la Villa Channes x Era Black Sagitta/

Třída otevřená

V1 CAC - FATIMA Extra Elite /Ascomanis Gitano x Bess Extra Moravák/
VD2 - AISHA Rytmus /Panther Ponti Dobgar x Minerva ze Psoluky/

Třída vítězů
V1 CAC, KV - GAILY Passo Doble  /Tahi-Réme Diablo x Caroll Passo Doble/

----------
Nejlepší chovatelská skupina

1. CHS Extra Elite

HLAVNÍ SPONZOR VÝSTAVY:

lamb-and-rice2.jpg delikanpetfood.com.jpg

Novinky

20.06. 2021  Výsledky bonitace MSDK
 Bonitace MSDK 5.6.2021
Výsledky ZDE

04.01. 2021  Zápis ze schůze výboru
Přidán zápis ze schůze výboru MSDK 6.12.2020

04.11. 2020  Členské příspěvky
Členské příspěvky 600,- Kč uhradit do konce února 2021, č.ú.: 196160865/0300 
Do poznámky uveďte jméno, příspěvky 2021.