Svody

Členskou schůzí ze dne 19.1.2008 byly provedeny změny
chovatelských podmínek a SVODY DOROSTU byly zrušeny!

VÝSLEDKY ze svodů dorostu

Svod dorostu 13.10.2007 - Frýdlant n. Ostravicí

  • Dream Dancer Alary Aslar - pes 5AV - vyrovnaný nar. 22.04.2006(Grant di Villa Conte - Angie Alary Černý poklad)
  • Elcarpo Alary Aslar - pes 5A- dostatečně vyrovnaný
  • Elcid Alary Aslar- pes 4CV - temperamentní nar: 07.11.2006(Nathan z Cyklonu Silesia - Bacardi Alary Aslar)
  • Evelin Gumby - fena 5D - vyrovnaná nar. 17.03.2006(Nathan z Cyklonu Silesia -Indiana Bohemia Gotika)
  • Cheyenne Halit Paša - fena 5AU - vyrovnanáM3 ve sp.č. oboustraně 2x
  • Chiara Halit Paša- fena 5CM - vyrovnaná
  • Labella Halit Paša - fena 5CM - temperamentní
  • Lorraine Halit Paša - fena 5CX - temperamentní nar. 04.07.2006(Graphic Line Antey - Izis Gaby Vigo)
  • Mon Chou Halit Paša fena 4AJ - dostatečně vyrovnaná nar.07.08.2006(Dixon Gumby - Sonique de Grande Vinko)
  • Alwin Arow Ignis Bohemia - pes 5AMY - klidný
  • Antis Ignis Bohemia -fena 5CV - klidná nar.28.11.2006(Aramis Halit Paša - Bea Rod-ne)
  • Vargo Pasecké údolí -pes 5AW - vyrovnaný
  • Virginie Pasecké údolí - fena 5AM - klidná
  • Felicita Passo Doble - fena 5A - vyrovnaná nar. 03.12.2005(Tahi-réme Nubira - Ina Gujar of Gudas)
  • Tucker z Cyklonu Silesia - pes 4CMWXY - vyrovnaný nar. 03.05.2006(Nathan z Cyklonu Silesia- O´Gee z Cyklonu Silesia)
  • Usher z Cyklonu Silesia - pes 5CW - vyrovnaný nar. 23.06.2006(Kirk Kroy z Helfštýna- La Toya z Cyklonu Silesia)
  • Bartolomeu z Yanderova - pes 5CM - dostatečně vyrovnaný
  • Bibiana z Yanderova - fena 5CM - vyrovnaná
  • Brenda z Yanderova - fena 5CM - vyrovnanáM3 vpravo dole 2x nar. 19.02.2007(Kirk Kroy z Helfštýna- Allison Ally z Yanderova)

Svod dorostu 14.10.2006 - Frýdlant n. Ostravicí

  • BERENIKA Alary Aslar - 5 AMY (Kirk Kroy z Helfštýna - Angie Alary Černý poklad)
  • JESICA Abba-Sonia - 5 AMY (Amor Extra Moravák - Eris Abba-Sonia)
  • TAIGA z Cyklonu Silesia - 5 A (Nathan z Cyklonu Silesie-O´Gee z Cyklonu Silesia)
  • THOR z Cyklonu Silesia - 5 A (Nathan z Cyklonu Silesie-O´Gee z Cyklonu Silesia
  • TWIST z Cyklonu Silesia - 5 C (Nathan z Cyklonu Silesie-O´Gee z Cyklonu Silesia
  • GEMMA Palomino Bonito - 5 AMY (E. P. Maestro di Capella-Cora Palomino Bonito)

Svod dorostu 14.5.2006 - Kroměříž:

  • ANDRé STAR of Bedea - 5 A (Adamant te Grande Vinko - Tahi Réme Trinitti)
  • ART z Hříběcích hor - 5 AT (Kirk Kroy z Helfštýna - Chrýseovna ze Psoluky)
  • BARBARIAN BEAST Alexův Dvůr - 5 AM (Tahi Réme Nubira - Arletta Passo Doble)
  • BIRDY BOOTS Alexův Dvůr - 5 A (Tahi Réme Nubira - Arletta Passo Doble)
  • BLACKEYED SUSAN Restles Heart - 5 A (Baron Bismarck van Stevinhage - Cassia Goldest Diamond)
  • BERRY z Avarku - 5 CMHT (Ambross Goldest Diamond - Face Gold Mičer)
  • BON JOUR Alary Aslar - 5 A (Kirk Kroy z Helfštýna - Angie Alary Černý poklad)
  • CINDERELLA Restless Heart - 5 A (Kirk Kroy z Helfštýna - Ardens Honeymoon)
  • DONNY z Lesů - 5 AZ (Nathan z Cyklonu Silesia - Azza z Lesů)
  • DRINA z Lesů - 5 A (Nathan z Cyklonu Silesia - Azza z Lesů)
  • DAISY SWEET Perla Brzescz - 5 A (Kirk Kroy z Helfštýna -Eria Pro Marica Diona)
  • ERIN od Dvou lvů - 5 AZ
  • EGIR Black Sagitta - 5 AM (Aramis Halit Paša - Baby Black sagitta)
  • ERA Black Sagitta - 5 A (Aramis Halit Paša - Baby Black sagitta)
  • EIRIN Passo Doble - 5 A (Tahi Réme Tornádo - Ina Gujar of Gudas)
  • FERNANDO Halit Paša - 5 A (Aramis Halit Paša - Bogema Blis iz Gratsiano)
  • FRANCO Halit Paša - 5 A (Aramis Halit Paša - Bogema Blis iz Gratsiano)
  • FANTAGHIRO Halit Paša - 5 A (Aramis Halit Paša - Bogema Blis iz Gratsiano)
  • FELA FELISITA Morgantina - 5 AW (Como Jivono di Matario - Ania Anuschka Morgantina)
  • GADDYS Halit Paša - 5 A (Tyson di Campovalano - Britannica Halit Paša)
  • GERALDINE Halit Paša - 5 A (Tyson di Campovalano - Britannica Halit Paša)
  • GRACIELLA Halit Paša - 5 A (Tyson di Campovalano - Britannica Halit Paša)
  • IRIS Abba - Sonia - 5 AX (Amor Extra Moravák - Eris Abba Sonia)
  • KAILY KIONA z Helfštýna - 5 A (Adamant de Grande Vinko - Ardens Gracegarrida)
  • KATINKA KARNESS z Helfštýna - 5 A (Adamant de Grande Vinko - Ardens Gracegarrida)
  • STORM z Cyklonu Silesia - 5 ATW

Svod dorostu 14. 5. 2005 - Kroměříž:

  • Beefeater Begrift Alary Aslar (Kirk Kroy z Helfštýna - Angie Alary Černý Poklad) - 5 CO
  • Bequest Silent Wind (Kirk Kroy z Helfštýna - Kalina Dobgar) - 5 CM
  • Eyk Passo Doble (Tahi Réme Tornado - Ina Gujar of Gudas) - 5 A
  • Bell - Flower Silent Wind (Kirk Kroy z Helfštýna - Kalina Dobgar) - 5 A
  • Bacardi Alary Aslar (Kirk Kroy z Helfštýna - Angie Alary Černý Poklad) - 5 A
  • Baylleys Alary Aslar (Kirk Kroy z Helfštýna - Angie Alary Černý Poklad) - 5 ABT
  • Amee Halitpaša Alargo Bohemia (Sergius-Aleksandrija Rerikh - Alessandra H.Paša) - 5 A
  • Archie Halitpaša Alargo Bohemia (Sergius-Aleksandrija Rerikh - Alessandra H.Paša) - 5 A
  • Ebony Star Halit Paša (Rossijskij Kolorit Arbat Aldo - Bogema Blis iz Gratsiano) - 5 AMV
  • Boxy Baccara Alexův dvůr (Tahi Réme Nubira - Arleta Passo Doble) - 5 AM
  • Ramaya Pasecké údolí (Wanja Wandor v. Stevinhage - Nari iz Zoosfery) - 5 AO
  • Gaia Geraldine z Helfštýna (Tahi Réme Nubira - Ardens Gracegarrida) - 5 A

Novinky

18.05. 2017  KV a SV 2017 - výsledky
Výsledky KV MSDK  a SV MSDK 6. a 7.5.2017 ... Celá zpráva >>.

20.04. 2017  Zápis z čl. schůze MSDK
Vložen zápis z členské schůze MSDK 25.3.2017

06.04. 2017  Výsledky soutěží MSDK
Výsledky soutěže MSDK o nejlepšího pracovního dobrmana za rok 2016