výsledky MS IDC 2009

Stát Psovod Pes R/H A B C Celkem Pořadí
SK Pavel Tamasi Hera Nuova Dolce Vita H 99 94 90a 283 1
I Giuseppe Soprani Ottomac H 89 97 92a 278 2
D Claudia Fuhrmann Chakka vom Maindreieck H 98 89 90a 277 3
I Sandra Foroni Otamac H 91 92 92a 275 4
N Brynhild S. Nordvil Mezzrow´s Fabio R 82 92 94a 268 5
I Albert Telser Quint vom Edertal R 84 94 90a 268 6
CZ2 Antonin Jun Hanz Gold Micer R 94 77 95a 266 7
D Norbert Hartmann Enrico vom Ferrenberg R 85 88 93a 266 8
NL Johny Saman Coach van het Donauhof R 94 84 85a 263 9
EST Aivo Oblikas Onaoma De-Light H 91 84 85a 260 10
S Ronnie Eng Briskas Winnie H 90 90 80vh 260 11
B Patrick Horemans Dax van het Donauhof R 71 90 97a 258 12
S Cecilia Eng Briskas Yennie H 90 86 81a 257 13
CH Ulrike Glarner Enzo von der Sonnenleite R 77 91 88a 256 14
NL Ron Curfs Ascomannis Ingo R 72 90 93a 255 15
CZ2 Marie Klvanova A Sara Nigre from Fourteenth Meridian H 73 87 94a 254 16
B Dirk Michiels Dhilaya van het Donauhof H 82 79 93a 254 17
I Rolando Mattolini Briska´s Zarek R 80 84 90a 254 18
NL Eric Hermans Aycka vom Burghof H 81 82 89a 252 19
A Helmut Trojovsky Bagira de la Casa Alina H 73 92 87a 252 20
S Camilla Dahlgren Come As You Are in Charge R 70 94 87a 251 21
B Freddy Sermant Edzar vom Schloss Lupus R 75 90 86a 251 22
USA Matthew Arpano Ha'Ras Brenna H 85 82 84a 251 23
CH Crista Büsser Evita vom Exalibur H 76 92 83a 251 24
NL Sjaak de Wit Ascomannis Indy R 81 90 80a 251 25
D Roman Schneider Oscar vom Aurachgrund R 80 83 85a 248 26
E Jose Francisco Hernandez Aparisi Brabus vom Burghof R 70 85 91a 246 27
CZ2 Frantisek Matejek Ira Black Gong H 70 88 88a 246 28
F Dr. Jean-Baptiste Ferrer Vivaldi Gucci vom Engelthal R 70 85 90a 245 29
S Torbjörn Eriksson Dobfancier's Regiuz R 74 81 90a 245 30
NL Wim van Alphen Ascomannis Igor R 87 75 80 vh 242 31
I Davide Codebue Argo R 78 82 80vh 240 32
CZ2 Jaroslav Janacek Janina Gold Micer H 76 77 86a 239 33
A Annika Flor Graf Morpheus of Mon-Ja-Mes R 72 79 84a 235 34
CH Monette Huber Kalif vom Edertal R 70 77 82a 229 35
D Andrea Landgrebe Akima von der Sababurg H 50 77 95a 222 36
B Georges Berghmans Norris Black Gong R 21 84 90a 195 37
B Debby Kohl Foukeboy vom Ferrenberg R 23 78 90a 191 38
D Heribert Eller Devaj Dama di casa Shirak R 20 88 80a 188 39
FIN Jukka Kytösaari Nightwish Mystic Anubis R 14 87 84a 185 40
CZ2 Libor Kosar Ir Gold Micer R 3 87 94a 184 41
GB Gabriella Szabo Dark Hill Belona H 6 91 86a 183 42
D Bernhard Mocha Akhira vom Neuland H 2 86 93a 181 43
CH Hanspeter Sandmeier Arak-Amaruk du Feu d'Aramon R 16 80 85a 181 44
S Laine Löfman Dobfancier's Ruzka H 70 91 20ng 181 45
N Morten R. Larsen Briska´s Alex R 87 91 Abb 178 46
CZ2 Jaroslava Mikulecka Dafne Gumby H 0 82 95a 177 47
NL Herman Visser Blade van het Wantishof R 10 76 87a 173 48
N Gerd-May Solli Arakia´s Me and You H 79 89 Abb 168 49
I Riccardo Colaianni Naturalbornkiller d. Via d. Samurai H 70 75 19ng 164 50
CH Franziska Ritter Ays-Aquirre du Feu d'Aramon R 73 90 Abb 162 51
E Jorge Andreu Verchili Ascomannis Jako R 50 87 Abb 137 52
CZ1 Ludek Silhavy Cliff vom Beuchower Hof R 30 85 15ng 130 53
CZ1 Daniela Cahova Bon Jour Alary Aslar H 28 -- -- 28 54

Novinky

14.04. 2018  KV MSDK Kroměříž
Přidány propozice na KV MSDK 9.6.2018 v Kroměříži

05.02. 2018  MS IDC 2018
Podmínky výběru reprezentantů na MS IDC 2018 naleznete zde

15.01. 2018  Termíny akcí MSDK 2018
Přidány termíny akcí MSDK v roce 2018