Výsledky MSDK Club winner show 2013

Date: 13.10.2013
Place: Kroměříž, Czech Republic
Judge: Dejan Malbasa (SRB)
Results: Mgr. Jana Houdková

Black Males

Baby class

  • VP 1, Club baby Winter – Sonny Silver z Helfštýna (Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna)
  • VP 2 – Sax Shogun z Helfštýna (Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Irka Imara z Helfštýna)

Puppy class

  • VP 1, Club puppy winner – Bingo Melero (Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Felicita Passo Doble)
  • P 2 – Baksy Melero (Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Felicita Passo Doble)

Youth class

  • Ex 1 – Orson Orlando Alary Aslar (Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar)
  • Ex 2 – Perry Moravia Heart (Eria Pro Quantass Quartz x Kima Daker)

Intermediate class

  • Ex 1, CAC – Rellaps Niconess (Destiny ́s Phoenix Higwithe to Hell x Focus Star Upton a Time

Open class

  • VG 1 – Lancelot vom Warringhof (Cubo x Frieda vom Warringhof)

Working class

  • Ex 1, CAC – Ygor Pasecké Údolí (Hiddo od Dvou lvů x Ramya Pasecké údolí)

Winner class

  • Ex 1, CAC, Club Winner – Zorro Pasecké údolí (Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí)

Honor class

  • Ex 1 – Dirk-Swanko de la Villa de Channes (Vasko-Nitro de la Villa de Channes x Swanny-Pharos de la Villa de Channes)

Veteran class

  • Ex 1, Club veteran winner – Caro Extra Elite (Energy Extra Moravak x Ira Extra Moravak)

Black Females

Baby class

  • VP 1, Club baby winner – Sandra Satti z Helfštýna (Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna)

Puppy class

  • VP 1, Club puppy winner – Chrissi vom Freyer Tal (Chriss z Padoku x Tahi-Réme Babine)
  • P 2 – Berenika Melero (Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Felicita Passo Doble)

Youth class

  • Ex 1, CAJC, Club youth winner, BOJ – Ofelie Černý trůn (Andy z Pampy x Muriel Černý trůn)
  • SG 2 – Elizabeth di Brittasgang (Quint vom Edertal x Corleona Lady di Brittasgang)

Intermediate class

  • Ex 1, CAC – Borgia Anibag (Zamu les Deux Peuplllers x Isména Halit Paša)
  • Ex 2, Res. CAC – Naysha Nuca z Helfštýna (Armani de Terra Mirabli x Caia Claire z Helfštýna)

Open class

  • Ex 1, CAC, Club winner, BOB – Sant Kreal Parida (Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada)
  • Ex 2, Res. CAC – Bat-Baruun de Fea d ́Aramon (Cubo x Arami-Amat du feu d ́Aramon)
  • Ex 3 – Fiona Floe z Helfštýna (Thor Toskar z Helfštýna x Kaily Kiona z Helfštýna)

Working class

  • Ex 1, CAC – Azumi Melero (Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble)
  • VG 2 – Lynn Moravia Heart (Tahi-Réme Diablo x Chakori Moravia Heart)
  • VG 3 – Tarantula vom Aurachgrund (Cubo x Martha von der Krillenburg)

Winner class

  • Ex 1, CAC – Tahi-Réme Pocahontas (Oksmait de Grande Vinko x Tahi-Réme Roxana)

Veteran class

  • Ex 1, Club veteran winner, BOV – Felicita Passo Doble (Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas)
  • Ex 2 – Bacardi Alary Aslar (Kirk Kroy z Helfštýna x Angie Alary Černý poklad)

Brown Males

Baby class

  • VP 1, Club baby winner – Tao Taras z Helfštýna (Urian Miratio x Conny Royal Castelberg)

Youth class

  • Ex 1, CAJC, Club youth winner – Adelante von Zahlinic (Sylvester Halit Paša x Irga Halit Paša)

Working class

  • Ex 1, CAC, Club Winner – Fire Fox Extra Elite (Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravak)

Winner class

  • Ex 1, CAC – Anubis od Démona (Citto von der Wudritz x Lessi Extra Moravák)

Brown Females

Youth class

  • Ex 1, CAJC, Club youth winner – AK 47 European K9 training base (Arak-Amaruk du Feu d ́Aramor x Alexa Sheridano le Fano)

Open class

  • Ex 1, CAC – Agamba Anibag (Addi vom Neuland x Isména Halit Paša)
  • VG 2 – Nicolette Naomi Alary Aslar (Amigo vom Maindreieck x Bacardi Alary Aslar)

Winner class

  • Ex 1, CAC, Club winner – Grynia Black Sagitta (Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Era Black Sagitta)

Novinky

24.05. 2018  ZTP - přihláška a propozice
Přidány propozice a přihláška na německé ZTP ... Celá zpráva >>.

15.05. 2018  Zápis z čl.schůze MSDK
Přidán zápis z členské schůze MSDK 10.3.2018

14.04. 2018  KV MSDK Kroměříž
Přidány propozice na KV MSDK 9.6.2018 v Kroměříži